Новини

Об’єднання підприємств «Укртрубопром» святкує 30-річний ювілей

25 Січня 2022

Шановні колеги!

Об’єднанню підприємств «Укртрубопром» виповнилося 30 років.

Ювілей – це не просто чергова дата, це привід підбити підсумки нашої роботи та скоригувати свої професійні цілі. За три десятиліття українська трубна галузь пройшла довгий і неймовірно складний шлях: від радянської спадщини до підприємств із сучасним обладнанням.

Так, були падіння, але були й злети. У нелегкий час ми смогли втриматися на ринках, і не лише втриматися, а й зміцнити свої позиції. Модернізація виробничих потужностей, освоєння нових видів трубної продукції, вихід у преміальні сегменти ринків. Сьогодні українська трубна галузь орієнтована насамперед на експорт, вона гідно зустріла всі виклики, з якими зіткнулася за останні 30 років.

Багато в чому це стало можливим завдяки злагодженим трудовим колективам, які також сприяли соціально-економічному розвитку міст присутності. Щиро дякую за роботу кожного прокатника, кожного сталевара, токаря, майстра, контролера ВТК, різьбяра, машиніста крана, інженера!

Зараз перед галуззю стоїть безліч викликів, але я впевнений, що ми їх з гідністю подолаємо. Колеги, наше майбутнє День за днем ми будуємо своїми руками.

Цього дня бажаємо Вам здоров’я та невичерпної енергії, щастя та благополуччя, нових успіхів у Вашій нелегкій, але почесній праці!

З ювілеєм!

З повагою,

Голова Ради Об’єднання «Укртрубопром» С.О. Костенко

Генеральний директор Об’єднання «Укртрубопром» Г.М. Польський